Wyślij wiadomość
Ready China Technical Co., ltd Marka towarów wysokiej jakości, czy bezpieczne produkty, wysoka wydajność;

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Ready China Technical Co.,ltd

Ready China Technical Co.,ltd

1 2 3
Ready China Technical Co.,ltd Ready China Technical Co.,ltd Ready China Technical Co.,ltd
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Ilość pracowników : 100~120
Coroczne wyprzedaże : 500000-2000000
Rok założenia : 2010
pc Export : 70% - 80%

Ready China Technical co., Limited, Specjalizuje się w produkcji wszelkiego rodzaju złączy elektronicznych i produktów codziennego użytku, zwłaszcza do codziennych produktów do kąpieli, eksportowych zestawów do kąpieli, kredek do kąpieli, musów do kąpieli, więc na wielu zestawach zabawek do łazienki, produkty Electornic mają zastosowanie w wiele aparatury w polu elektronowym.Naszymi głównymi produktami są listwa zaciskowa, złącze przebijające, skrzynka przyłączeniowa, szyna DIN, filtr wentylatora i wentylacji, kredka do kąpieli, zestaw do kąpieli szampon do kąpieli, płyny do kąpieli, zestawy zabawek do kąpieli itp. zawsze koncentrujemy się na producentach połączeń elektrycznych i powiązanych produktów, energetycznie odkrywać potencjalne rynki na całym świecie.Większość naszych produktów jest zatwierdzona przez CE, RoHS, CCC, UL itp. I wchodzi na rynki międzynarodowe.dla zestawu do kąpieli spełniamy normę EN 71 1 2 3 i tak dalej, dla USA F963 i ASTM.
Przyjmujemy zaawansowane technologie i wysokiej jakości materiały, aby oferować ponad 20 serii produktów w IC-SKT, SERIA PIN, elektryczny system dystrybucji, system sterowania mocą i połączenie kablowe itp. W tym listwa zaciskowa serii SKJ, złącze sprężynowe serii ST1, złącze przebijające izolację, Szyna DIN, filtr wentylatora i wentylacji, elektryczna skrzynka pomiarowa, uniwersalny blok zacisków oraz odpowiednie akcesoria i narzędzia.
Bierzemy rynek za przewodnika, klientów za centrum;przywiązuj wagę do jakości, adoptuj ludzi ze zdolnościami, zarządzaniem i obsługą, o dobrej jakości i konkurencyjnej cenie, nasze produkty są preferowane przez kupców zarówno w kraju, jak i za granicą, do tej pory nawiązaliśmy długie i silne relacje biznesowe z wieloma krajowych i zagranicznych importerów i hurtowników na całym świecie.Zwłaszcza Niemcy, Korea, Włochy, Francja, Brazylia, Rosja, Indie i Bliski Wschód itp.
Kierując się zasadą pragmatyzmu, poświęcenia, innowacyjności i współpracy, serdecznie witamy negocjacje i współpracę we wszystkich formach;
Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy, strony internetowej i uprzejmie prosimy o umożliwienie nam obu współpracy na początku.

Chiny Ready China Technical Co.,ltd profil firmy 0

Chiny Ready China Technical Co.,ltd profil firmy 1

Chiny Ready China Technical Co.,ltd profil firmy 2

Chiny Ready China Technical Co.,ltd profil firmy 3

Szczegóły kontaktu
Ready China Technical Co.,ltd

Osoba kontaktowa: Daisy Zhou

Tel: 86-18825261290

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas